Wiadomość
Język
Szukaj
×

2. miejsce dla drużyny BVS "DIE WILDEN LÖWEN" w Pucharze Firmowym

Powody do świętowania miała w ostatni piątek, 6 grudnia, nasza drużyna piłkarska BVS „DIE WILDEN LÖWEN”: W heskim turnieju kwalifikacyjnym do regionalnego finału zachodniego BSports Company Cup, który w tym roku odbył się jako impreza halowa w Langen, drużyna BVS Industrie-Elektronik GmbH zajęła drugie miejsce z ośmiu drużyn. 

Po serii zwycięstw i remisie, zespół DIE WILDEN LÖWEN musiał przyznać się do porażki tylko z broniącą tytułu drużyną „Intensivpflege Seipt”, która w zeszłym roku wygrała krajowy finał w Berlinie. Nasza drużyna była tam w sumie z dziewięcioma zawodnikami i jedną zawodniczką i zakwalifikowała się do następnej rundy z doskonałym występem drużynowym. Tutaj zmierzą się ze sobą cztery najlepsze drużyny z Hesji i NRW. Życzymy naszej drużynie dalszych sukcesów i z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody 16 maja 2020 roku w Troisdorfie.